Header Kontakt 0020 Lager 1 Kopiera 18

Vi arbetar för en trivsam miljö och högkvalitativ verksamhet där våra medlemmar står i centrum.

Hitta hit

Tennishallen ligger vid Gubbängens IP.
T-banestation Gubbängen ligger på ca 10 minuters gångavstånd.

Illustration Kontakta

Kontakta oss

Dina frågor, önskemål och synpunkter är viktiga för utvecklingen av vår verksamhet. Kontakta ansvarig person din fråga berör.

Seniorträning & serielag: jeanette@farstatk.se
Juniorträning: daniel@farstatk.se
Gruppspel & kontrakt: mikael@farstatk.se
Reception: catarina@farstatk.se
Klubbchef: markus@farstatk.se
Styrelsen: styrelsen@farstatk.se

Är du osäker på vem du ska vända dig till: info@farstatk.se

Verksamhetsansvariga tränare

Tränare Jeanette Low

Jeanette Hedlund Jönsson
Verksamhetsansvar seniorträning
073-078 15 48
jeanette@farstatk.se

Tränare Markus Low

Markus Moström
Klubbchef
070-666 62 67
markus@farstatk.se

Tränare Daniel Low

Daniel Salinas
Verksamhetsansvar juniorträning
073-087 16 47
daniel@farstatk.se

Timanställda tränare

Mellwin Low

Mellwin Ekman
Junior- och seniortränare

Tränare Hamed Low

Hamed Dares
Junior- och seniortränare

Tränare Deepak Low

Deepak Dash
Junior- och seniortränare

Tränare2021 Ruben Low

Ruben Grettve
Juniortränare

Tränare Martina Low

Martina Marklund
Juniortränare

Tränare Love Low

Love Nilarp
Juniortränare

Tränare Axel Low

Axel Sandblom
Juniortränare

Yamil Low

Yamil Zeid
Junior- och seniortränare

Hall & Service

Reception Mikael Low

Mikael Karlsson
Reception, café, kontrakt, gruppspel
Receptionen 073-081 78 57
mikael@farstatk.se

Catarina Low

Catarina Mattsson
Reception & café
Receptionen 073-081 78 57
catarina@farstatk.se

Service Hasse Low

Hans Erik Petersson
Fastighetsskötsel
070-002 02 72

Styrelsen 2022

Styrelse Nils Low

Nils Björkman
Ordförande

Styrelse Camilla Low

Camilla Wahlstedt
Sekreterare

Styrelse Richard Low

Richard Stünkel
Kassör

Styrelse Johan Low

Johan Åqvist
Ledamot

Styrelse Christina Low

Christina Berends
Suppleant

VALBEREDNINGEN 2022

Marc Low

Marc Green

Styrelse Franz Low

Franz Edvard Cedrins