Header Kontakt 0020 Lager 1 Kopiera 18

Vi arbetar för en trivsam miljö och högkvalitativ verksamhet där våra medlemmar står i centrum.

Hitta hit

Tennishallen ligger vid Gubbängens IP.
T-banestation Gubbängen ligger på ca 10 minuters gångavstånd.

Illustration Kontakta

Kontakta oss

Vi har dedikerade tränare och medarbetare samt en engagerad styrelse. Dina frågor, önskemål och synpunkter är viktiga för utvecklingen av vår verksamhet. Ta gärna kontakt med någon av oss via email.

Är du osäker på vem du ska vända dig till så kan du maila oss på info@farstatk.se så skickar vi ärendet vidare till den det berör. För akuta ärenden är du välkommen att ringa eller prata direkt med oss i hallen.

Styrelsen kontaktas via email styrelsen@farstatk.se.

Verksamhetsansvariga tränare

Tränare Jeanette Low

Jeanette Hedlund Jönsson
Verksamhetsansvar
Huvudansvar seniorträning
073-078 15 48
jeanette@farstatk.se

Tränare Markus Low

Markus Moström
Verksamhetsansvar
Kommunikation & varumärke
070-666 62 67
markus@farstatk.se

Tränare Daniel Low

Daniel Salinas
Huvudansvar juniorträning
Ambitions- & tävlingsgrupper
073-087 16 47
daniel@farstatk.se

Timanställda tränare

Tränare Glenn Low

Glenn Säfwe
Gruppspelsansvarig
076-222 27 61
glenn@farstatk.se

Tränare Fredrik Low

Fredrik Klang
Serielagsansvarig
fredrik@farstatk.se

Tränare Eva Low

Eva Carlzon

Tränare Hamed Low

Hamed Dares

Tränare Deepak Low

Deepak Dash

Tränare Domingo Low

Domingo Ferreira

Tränare Alvin Low

Alvin Halander

Tränare Yasunori Low

Yasunori Inoue

Tränare Martina Low

Martina Marklund

Tränare Vialetta Low

Vialetta Roos

Hall & Service

Reception Mikael Low

Mikael Karlsson
Reception, café, kontrakt
Receptionen 073-081 78 57
mikael@farstatk.se

Service Hasse Low

Hans Erik Petersson
Fastighetsskötsel
070-002 02 72

Styrelsen 2020

Styrelse Johan Low

Johan Åqvist
Ordförande

Styrelse Camilla Low

Camilla Wahlstedt
Sekreterare

Styrelse Christian Low

Christian Engquist
Kassör

Styrelse Nils Low

Nils Björkman
Ledamot

Styrelse Aleksandra Low

Aleksandra Sende
Ledamot

Styrelse Richard Low

Richard Stünkel
Ledamot

Styrelse Gunilla Low

Gunilla Darle Emlund
Suppleant