Header Kontakt 0020 Lager 1 Kopiera 18

Vi arbetar för en trivsam miljö och högkvalitativ verksamhet där våra medlemmar står i centrum.

Hitta hit

Tennishallen ligger vid Gubbängens IP.
T-banestation Gubbängen ligger på ca 10 minuters gångavstånd.

Illustration Kontakta

Kontakta oss

Dina frågor, önskemål och synpunkter är viktiga för utvecklingen av vår verksamhet. Kontakta ansvarig person din fråga berör.

Klubbchef: markus@farstatk.se
Sportchef, seniorträning: rickard@farstatk.se
Juniorträning: daniel@farstatk.se
Serielag, fakturering: jeanette@farstatk.se
Gruppspel, kontrakt: mikael@farstatk.se
Reception, shop: catarina@farstatk.se
Styrelsen: styrelsen@farstatk.se

Är du osäker på vem du ska vända dig till: info@farstatk.se

Verksamhetsansvariga tränare

Markus Low

Markus Moström
Klubbchef, verksamhetsutveckling
070-666 62 67
markus@farstatk.se

Rickard Low

Rickard Hogla
Sportchef, ansvarig seniorträning
076-338 88 66
rickard@farstatk.se

Daniel Low

Daniel Salinas
Ansvarig juniorträning
073-087 16 47
daniel@farstatk.se

Jeanette Low

Jeanette Hedlund Jönsson
Ansvarig serielag, fakturering
073-078 15 48
jeanette@farstatk.se

Timanställda tränare

Hava Low

Hava Carlzon
Senior- och juniortränare

Mellwin Low

Mellwin Ekman
Senior- och juniortränare

Hamed Low

Hamed Dares
Senior- och juniortränare

Märta Svv Low

Martina Petrovic
Senior- och juniortränare

Yamil Low

Yamil Zeid
Senior- och juniortränare

Wille Svv Low

Wille Åqvist
Senior- och juniortränare

Molly Svv Low

Molly Alsterqvist
Senior- och juniortränare

Deepak Low

Deepak Dash
Senior- och juniortränare

Niklas Svv Low

Niklas Bloss
Seniortränare

Isak Svv Low

Isak Andric
Juniortränare

Folke Svv Low

Folke Bruto Forsell
Juniortränare

Alfred Svv Low

Alfred Emlund
Juniortränare

Ruben Low

Ruben Grettve
Juniortränare

Linn Low

Linn Holmqvist
Juniortränare

Love Low

Love Nilarp
Juniortränare

Alicia Low

Alicia Sandblom
Juniortränare

Axel Low

Axel Sandblom
Juniortränare

Oskar Low

Oskar Sjölin
Juniortränare

Hall & Service

Catarina Low

Catarina Mattsson
Ansvarig reception & café
Receptionen 073-081 78 57
catarina@farstatk.se

Mikael Low

Mikael Karlsson
Reception, café, kontrakt, gruppspel
Receptionen 073-081 78 57
mikael@farstatk.se

Hasse Low

Hans Erik Petersson
Fastighetsskötsel
070-002 02 72

Hilda Low

Hilda Andreasson
Reception & Café

Styrelsen 2022

Nils Low

Nils Björkman
Ordförande

Camilla Low

Camilla Wahlstedt
Sekreterare

Richard Low

Richard Stünkel
Kassör

Johan Low

Johan Åqvist
Ledamot

Christina Low

Christina Berends
Ledamot

Ina Low

Ina Blomgren
Suppleant

VALBEREDNINGEN 2022

Marc Low

Marc Green

Franz Low

Franz Edvard Cedrins